Alış veriş Sepetim

Bu sayfayı görüntülemek için üye girişi yapmanız gereklidir!
Eğer üye değilseniz burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Üyelik Giriş
Bu ürünleri gördünüzmü?


Copyright © 2009 - 2013 Yollasepete.com Ucuz Alışveriş Sitesi (Telefon Aksesuar, Wireless Ürünleri, Bilgisayar Parçaları)
Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Güvenlik   |   Destek   |   İletişim  |   Rss  |   Başa dön

Güvenli alışveriş burada!

Online alışverişin güvenli adresindesiniz. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği
YollaSepete.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda Çalışma saatleri içerisinde (09:00 - 22:00) her zaman destek alabilirsiniz
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın adres satırında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.
Yollasepete.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

SSL Güvenlik Sertifikası
YollaSepete.com, SSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, yollasepete.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti.

Güvenliğinizi test edin! Sepetim sayfasına tıkladığınızda internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuzun yanında anahtar simgesi görünür.


Eğer Mozilla Firefox kullanıyorsanız adres çubuğunuzun sol tarafta yollasepete.com yazacaktır.


YollaSepete.com hem ucuz hemde güvenli alışverişi size sonuna kadar yaşatmak için 24 saat hizmetinizdedir.